Ekskluzywne Drzwi Zewnętrzne

Ekskluzywne drzwi Zewnętrzne

dla wymagających

Sprawdź naszą ofertę drzwi zewnętrznych dopasowanych do Twoich wymagań


Zobacz więcej

DRZWI

Sprawdź naszą ofertę drzwi


OKNA

Sprawdź naszą ofertę okien


Bramy i Rolety

Sprawdź naszą ofertę bram i rolet

Wejdź do świata

ekskluzywnych drzwi

Poczuj

Komfort

od samego

progu

molitor-logo-web-white

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe

Dlatego warto nadać drzwiom zewnętrznym indywidualny charakter?

Dzięki różnorodności dostępnych rozwiązań, produkty Molitor idealnie wpisują się w indywidualny styl i architekturę budynku.


Sprawdź ofertę drzwi

molitor-sygnet-logo

zaufanie

klientów

Od początku działalności w centrum naszej uwagi było dobro naszych klientów. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że wieloletnie starania zaowocowały dużym zaufaniem wśród odbiorców naszych produktów i usług

Nasz sukces zawdzięczamy:

  • Najlepszej jakości materiałom
  • Perfekcyjnemu wykonaniu
  • Profesjonalnej obsłudze

0
+

ponad 30 lat doświadczenia

0
%

Blisko 70% klientów z polecenia

0
+

ponad 1000 realizacji


Więcej o nas

nasze

realizacje

brama 6.1 (1 of 1)

drzwi 1.6

drzwi-zewnętrzne-do-domu-gorzyce-1.1

taras 1.4 (1 of 1)

salon-drzwi-zewnętrznych-rybnik-1.1-

zobacz opinie

klientów

Firmę Molitor znam od wielu lat i mam dla niej bezgraniczne zaufanie.
Cenię ją szczególnie za rewelacyjny kontakt, profesjonalizm, fachową poradę i rzetelne wykonanie, bez wahania polecam ją każdemu
Patrycja Mrozek
Jestem bardzo zadowolona. Okna dobrej jakości w przystępnej cenie. Miła obsługa, fachowa porada w wyborze produktu. Na wielkie uznanie zasługują panowie montujący okna Marek i Zbyszek. Praca wykonywana szybko, solidnie i czysto.
Barbara Paskuda
Z przyjemnością polecam firmę MOLITOR. Realizując zamówienie, firma dała się poznać jako solidny i wiarygodny partner… Wysoka jakość wykonywanych usług, daleko idąca elastyczność w podejściu do potrzeb klienta oraz atrakcyjne terminy realizacji to niewątpliwe atuty… Przyszłym i obecnym klientom firmy MOLITOR ze spokojnym sumieniem polecam tę firmę.
Karolina Radke
Firma STOLARSTWO Molitor Stanisław z siedzibą w Gorzycach przy ul. Generała Sikorskiego 5, była jednym z dostawców usług na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim.
Współpraca z firmom przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Firma wywiązała się ze świadczonych usług terminowo, a jakość dostarczanych usług odpowiadała standardom naszej jednostki.
Polecam firmę STOLARSTWO Molitor Stanisław jako rzetelnego wykonawcę w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej.
mgr Bogdan BojkoDyrektor MOSiR “Centrum”
Wielokrotnie korzystałem z usług oraz produktów w wykonaniu firmy Stolarstwo Molitor Stanisław. Zarówno usługi jak i produkty spełniły moje oczekiwania. Jakość wykonania usług i produktów, rzetelność oraz ceny są godne polecenia. Polecam współpracę, a firmie życzę dalszych sukcesów i rozwoju.
Mirosław Kozioł
Polecam współpracę z firmą Molitor. Firma realizowała już dwa zamówienia i realizacja była zgodna z umową. Okna wysokiej jakości, dobrze zamontowane i spełniają swoją funkcję. Przy kolejnym zamówieniu również skorzystam z usług tej firmy.
Natalia Sporek
W 2019 przeprowadziłem duży remont domu jednorodzinnego w Rogowie, a w szczególności termomodernizację. Wymieniłem wszystkie okna – polecam trzyszybowe z firmy MOLITOR. Warto dodać, że nie miałem żadnego problemu z terminowością wykonania i montażu. Wszystko było dogadane i ustalone co do godziny(Wyrazy uznania dla Pani Sylwi, która wszystko koordynowała). Pracownicy oraz właściciel Pan Stanisław służą praktyczną poradą – domurować, przykuć, rolety zewnętrzne takie lub inne. Takie porady można uzyskać podczas pomiaru i warto ich posłuchać. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić firmę MOLITOR, która z pewnością Was nie zawiedzie.
Krzysztof Gawlina
Poprzedni
Następny

Jesteś zainteresowany?
Sprawdź naszą ofertę lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Trwałość i bezpieczeństwo punktem wyjścia


Sprawdź ofertę